Jméno
Heslo
Pro registraci do klientské zóny nás kontaktujte na e-mail: partr@partr.cz
DATA
Klientská zóna
Přihlášení do klientské zóny
Nikl v ohrožení: Regule z Manily mohou ohrozit globální dodávky
05.10.2016
Regulace na Filipínách může ohrozit světové dodávky niklu. Tvrdí to alespoň UBS Group, podle které je po akcích filipínských regulátorů v ohrožení zhruba desetina světové nabídky tohoto kovu.
Ceny zlata a stříbra po Brexitu rostou
13.07.2016
Výsledek britského referenda o Brexitu řádně zahýbal světovými trhy. Stranou nezůstaly ani drahé kovy, zejména zlato a stříbro. Přestože panika z prvních dnů po referendu již pominula, trhy se zřejmě ještě neuklidnily. (Pokračování textu…)
Goldman Sachs: Ceny kovů ještě poklesnou
28.06.2016
Ceny zlata, stříbra, dalších drahých i průmyslových kovů již nějakou dobu trvale klesají. Řada analytiků přitom předpovídá, že tento pokles bude u řady z těchto kovů pokračovat i nadále. Jedním z nich je i přední banka Goldman Sachs. (Pokračování textu…)
Hlavní měnové páry korigovaly masivní pohyby z dnešního rána
28.06.2016
Šok z výsledku britského referenda poslal strmě dolů libru, značně oslabil euro, dolehl na komoditní měny a ztráty přinesl i středoevropským měnám. Do centra nákupního zájmu se dostaly jen, dolar a švýcarský frank.
Skryté bohatství: Pod Českem leží poklad za 3 biliony korun!
28.06.2016
Lithium se skrývá v Krušných horách pod Cínovcem. Bývalé hornické město, které ale po ukončení těžby přišlo o drtivou většinu obyvatel, teď možná ožije.